Kaubamärgid ja tooted

 

- Piloti sortimenti kuuluvad: veekindlad markerid, tahvlimarkerid, pasta- ja geelipliiatsid, tindipliiatsid, joonestusmarkerid, korrektuurivahendid, BeGreen taaskasutatud plastikust kirjutusvahendite sari.
- Edding markerid igaks otstarbeks - tahvli- ja paberplokimarkerid, helestusmarkerid, kilemarkerid, korrektuurpliiatsid, kalligraafiamarkerid
- Navigator on kontoripaberite sari, kuhu kuulub erinevas grammkaalus ja erinevaks otstarbeks (värvitrükk, koopia jm) mõeldud valge paber.
- Lefranci kaubamärgi toodetest pakume:
Glass & Tile klaasivärve ja kontuure,
Louvre õlipastelle, õli- ja akrüülvärve (sh komplektid) ja raamil ning papil lõuendeid,
Color & Co sarjast guaššvärvide komplekte ja 0,5 liitriseid guašše ja akrüüle, rasvakriite, õlipastelle, joonistusplokke
- Marabu kaubamärgi toodetest pakume:
siidivärve ja siidikontuure,
keraamikavärvide komplekte,
marmoriseerimisvärve ja nende komplekte
- Lyra värvipliiatsid
- Cernit on tuntud voolimismass, mis leiab lõpliku tulemuse ahjus kuumutades.
- Mapedi valikust leiab sobivaid tooteid büroosse: augurauad, klammerdajad ja klambrid, lauagarnituurid, käärid, kummirõngad jm
Kooliõpilased leiavad Mapedi sortimendist värvipliiatseid, teritajaid, kustukumme ja kääre, samut joonlaudu, sirkleid jm
- Snazaroo - professionaalsed näovärvid üksikult ja teemakomplektidena. 
- Amosest on saanud väga populaarne voolimismass, mis kivistub õhu käes, on kerge (isegi põrkab!), omavahel segunevate värvidega. Valikus erinevaid tava- ja teemakomplekte.
- Cansoni paberitest pakume erinevas grammkaalus akvarellipabereid, samuti joonistuspaberit ja eri mõõdus ja gramm-kaalus värvipabereid. Valikus ka A2 ja A4 mitmekülgse värvivalikuga pastellpaberid.
- Brunnenilt spiraalkaustikud A4 ja A5 formaadis igale maitsele!
- Sharp kalkulaatorid kooli, kontorisse ja koju
- Serla majapidamis- ja tualettpaberid
- Katrin pehme paberi tooted asutustele, kus tarbimine suurem: rullirätikud, tualettpaberid, lehträtikud ja nende hoidjad.
- Verbatim on tuntud eeskätt kui CD ja DVD plaatide tootja. Lisaks pakume veel Verbatimi mälupulki.
  - Giotto on kvaliteetne viltpliiatsite sari, kuhu kuuluvad tavalised, aga ka jämedad, värvimuutvad ja kaheotsalised viltpliiatsid.
- UHU on kuulus oma erinevate liimide ja kleepmassi poolest.
- Räpina Paberivabriku toodetest pakume joonistus- ja akvarellipaberit ning joonistusplokke. Samuti papist kiirköitjaid, mappe, kartonge.
- JEVA - kvaliteetsed 2-aastase garantii, selja- ja põhjatugevdusega ning põneva disainiga koolikotid ja pinalid Taanist.