Meeskond


Vasakult: Heiki, Toomas ja Oliver - kolm usinat ja abivalmis tegelast, kelle igapäevatööks on leida kliendile personaalseim ja professionaalseim lahendus!

Loomulikult on Büroomark Plussi sõbralik seltskond omavahel ka ülesanded jaganud:

Heiki - ametilt müügijuht, kelle vastutusvaldkonda kuulub kõik kontoritarvetega seonduv. Samuti hoolitseb Heiki transpordi ja logistika eest, et kõik soovitu kenasti nii kauplusse kui kliendini jõuab. Samuti oskab Heiki anda head nõu kaubandustehnika ja kontoritehnika osas.

Toomas - kaupluse juhataja, kes organiseerib kaupluse üldist tööd, tegeleb personali- ja majandus-küsimustega ning üritab kõigel silma peal hoida. Osaleb igapäevases müügitöös ja jõudumööda putitab kodulehte.

Oliver - meeskonna pesamuna, aga ikkagi juba müügijuht, kelle õlul on kõik kunstitarvetega seonduv - organiseerib muuhulgas esitlusi ja koolitusi. Lisaks sellele annab alati head nõu erinevate kunstitehnikate ja -toodete valdkonnas. Alates 7. septembrist 2010 on Oliver enesetäiendamise eesmärgil meeskonnast ajutiselt veidi eemal ning tema ülesanded jagatud Toomase ja Heiki vahel.